Jdi na obsah Jdi na menu
 


Doriz Baggins speaks about her tattoes.

8. 4. 2012

Bee: Kolik ti bylo, když sis nechala udělat první tetování?

 

Doriz: Svoje první tetování jsem si dala, když mi bylo 17. Vždycky jsem si tetování moc přála, asi už od svých 13 let, ale rodiče mi to zakazovali. Jenomže mě to nikdy nepřešlo, a proto jsem se rozhodla dát si v 17 tetování, nejdřív jsem myslela že to udělám tajně (smích) a řeknu o tom rodičům například až ve dvaceti, ale nakonec jsem se jich zeptala, a byla jsem tehdy velice překvapena, že s tím souhlasili. Nebylo to ale nic velkého, nechala jsem si vytetovat černou hvězdičku na pravou ruku.

 

Bee: O tetování se říká, že to docela dost bolí, je to pravda? Jsou místa, kde to bolí hodně a kde skoro vůbec?

 

Doriz: Víš, záleží na tom na jaké místo se tetování dává. Některá bolela víc, jiná zase míň. Například tetování co mám na krku bylo docela bolestivé, ale dá se to vydržet, po čase člověk tu bolest ani nevnímá, nejhorší je ten první moment a pak je to v pohodě. A zase tetování co mám břiše nebolelo skoro vůbec. Ke všemu první tetování  vždycky bolí, jelikož nevíš, co přijde a jak silná bolest to bude, ale když se necháš tetovat po desáté je to pohoda (smích).

 

Bee: Kolik tetování vlastně máš?

 

Doriz: Počkej, budu to muset spočítat (smích), myslím, že dvanáct, ne počkat vlastně 13 (smích).

 

Bee: Páni! To je docela hodně, plánuješ ještě nějaká tetování?

 

Doriz: Vím, každému to připadá, že jich mám hodně, ale jsou to malá tetování, a myslím si, že ještě nějaké tetování do budoucna plánuju. Ale zase to nebude nic velkého, jednou se mě někdo ptal, zdali bych si někdy dala tetování například přes celou ruku, určitě ne. Líbí se mi to na jiných lidech ale ne na mě.

 

Bee: Mají tvoje tetování nějaký význam? Nebo jsou to jen symboly či obrázky co se ti líbí?

 

Doriz: Určitě pro mě mají nějaký význam. Například vytetované jméno mého manžela, nebo čínský symbol, který mám společně s Corey Taylorem, a jiné která mám stejná s někým jiným. Mám na sobě spíše nějaké slova, texty než symboly a obrázky.

 

Bee: Máš víc tetování společných s někým jiným?

 

Doriz: Ano, jak říkám mám společné tetování s Coreym Taylorem (Slipknot), potom rybu co mám na levé ruce mám společně s kamarádkou. S hercem Ian Somerhalderem jsme si v létě nechali vytetovat na břicho japonsky „Yeah!“, a ani ne před měsícem jsem si dala společné tetování s Danem Radcliffem. Bylo to zábavné, protože pro něj to bylo úplně první tetování. Říkal mi, jak se toho bojí, a přál si, abych seděla vedle něho a držela ho za ruku. No prostě sranda k popukání, ale naštěstí to všechno zvládnul na jedničku.Bee: Mohla bys nám říct kde ty všechna tetování máš, a tak celkově něco o nich?

 

Doriz: Jasně, takže moje tetování:

 

černá hvězdička na pravé ruce – tohle tetování jsem si nechala udělat v 17, a bylo to moje první tetování. Není to nic velkého, jen malá černá hvězda.

 

písmenko „B“ v srdíčku na levé ruce – tetování z roku 2005, které jsem si dala v době když jsem chodila s Billie Joe Armstrongem. Tehdy jsme se rozhodli pro společné tetování, já jsem si dala do srdíčka B a on zase D. Něco jako symbol naší lásky. Po rozchodu s Billiem se mě hodně lidí ptalo, zdali si toto tetování nechám odstranit, ne nenechám. Je to pro mě něco jako vzpomínka, a jsem ráda že tohle tetování mám.

 

červená hvězdička na pravé noze – vzpomínka na dovolenou v Bulharsku z roku 2006.

 

ryba na levé ruce – tetování, které jsme si daly společně s kamarádkou když jsme byly poprvé v Las Vegas, rok 2007

 

nápis „Frodo Baggins“ na levé ruce – od roku 2007 až do roku 2010 jsem si dala s tetováním pauzu, ale v prosinci 2010 jsem se rozhodla pro další tetování, a nechala jsem si vytetovat jméno svého manžela (moje nejoblíbenější tetování).

 

logo skupiny Slipknot na pravé lopatce – spoustu lidí si dává vytetovat jméno svého hudebního idola, skupiny, apod. Skupina Slipknot je moje nejoblíbenější kapela, takže jsem si nechala vytetovat jejich logo, rok 2010.

 

v japonském jazyce „Yeah“ na břiše – o tomhle tetování jsem už mluvila, mám ho společně s Iaem, nechali jsme si ho vytetovat na dovolené na Havajích, rok 2011

 

čínský symbol „Život“ stejný jako Corey (krk) – Corey má tohle tetování už několik let, hrozně se mi líbilo takže jsem se rozhodla dát si to samé, moje nejbolestivější tetování, rok 2011

 

japonský nápis „F**k off“ na pravé ruce – moje oblíbená nadávka rok 2010

 

nápis „Harry Potter“ na levé ruce – vzpomínka na Harryho Pottera, rok 2011

 

nápis „The Half – Blood Prince“ na pravé ruce – moje nejoblíbenější postava s Harryho Pottera, rok 2011

 

nápis „Mischief Managed“ na levé stopě – opět něco společného s Harry Potterem, s mým kámošem Mattem jsme se rozhodli dát si nějaké tetování spojené s HP, já si dala tohle a on symbol Deathly Hallows

 

symbol „Deathly Hallows“ na žebrech – tak a moje nejnovější tetování společné s Danem Radcliffem, dali jsme si ho asi ani ne před měsícem, už teď ho mám moc ráda

 

 

Bee: No páni, musím říct, že máš hodně tetování spojených s HP, nevadí ti že některé tetování jako například na břiše albo na těch žebrech nejsou vidět?

 

Doriz: Už se mě na to pár lidí ptalo, proč mám tetování na břiše, jak stejně nejde vidět. Proč? Prostě proto že se mi to líbí (smích), myslím si že něco takového se nedá vysvětlit, ale ty ses ptala, zdali mi to nevadí, a musím říct, že nevadí.

 

Bee: Má Frodo taky nějaká tetování?

 

Doriz: Ano, na levé ruce má vytetované moje jméno a na břiše má stejný symbol jako Orlando Bloom (vzpomínka na LOTRa).

 

Bee: Když máš tetování, není to potom problém během natáčení nějakých filmů?

 

Doriz: Ani ne, většinou se tetování odstraní na počítači, anebo není vidět. Během natáčení Harryho Pottera jsem nosila šaty s dlouhým rukávem, takže tetování nebyla vidět a tetování co mám na krku se podařilo počítačově odstranit. Pokud jde o „Noc s ďáblem“ tak jsou tetování taky odstraněna počítačově. Ze začátku s tím bylo docela hodně práce, ale později se vše vyřešilo tak, že jsem si tetování překryla zeleným 3D papírem, takže odstraňování je jednodušší.

 

Bee: Říkala jsi, že máš tetování na břiše, nebojíš se, že kdybys do budoucna plánovala děti, že by to tetování mohlo být problém?

 

Doriz: Je pravda, že v tomto případě bych musela asi vyhledat nějaké vhodné řešení, a asi nejlepší by bylo tetování odstranit. Ovšem tímhle se teď nezabývám (smích) ale ne že bych na to do budoucna nemyslela.

 

Bee: Máš nějaké jedno konkrétní místo, kde si necháváš tetování udělat?

 

Doriz: Svoje první tetování jsem si nechala udělat v jednom studiu v Londýně, potom jedno mám udělané v Bulharsku a jedno ve Vegas. Všechna ostatní mi dělal kamarád.

 

Bee: To bude asi vše, děkuju ti moc za rozhovor, měj se hezky!

 

Doriz: Nemáš zač, a taky se měj hezky.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář